Отборите на Берое и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в мач от 1/8-финалите за

...

НА ЖИВО: Берое - ЦСКА 1948 0:0, ВАР отмени гол на Чочев

Отборите на Берое и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в мач от 1/8-финалите за SESAME Купа на България. Още в 6-ата минута Ивайло Чочев изведе гостите напред в резултата, само че попадението бе анулирано от ВАР поради засада.

На Gong.bg също ще проследим най-интересните моменти от дуела

Само след две минути игра Радослав Кирилов бе открит с дълго подаване. Футболистът на " алените " си спря топката на гърди и а по-късно сподели техника и експедитивност и даже нанесе изстрел към вратата на Берое, който обаче мина настрана от вратата.

В 4-ата минута Евгений Сердюк пък бе изведен самичък против вратаря на Берое. Той проби отляво и стигна до наказателното поле, а по-късно нанесе разочароващ удар по земя, който бе неакуратен.

Две минути по-късно " алените " стигнаха до нов отличен късмет след центриране от директен свободен удар. Топката попадна на далечната греда, където беше Хелитон. Той съумя да отклони топката към Ивайло Чочев, който я прати в опразнената врата на Берое! Ситуацията бе прегледана с ВАР за засада и голът бе анулиран. Хелитон е бил в нередовна позиция.

В 8-ата минута пристигна и първият по-добър миг за Берое пред вратата на ЦСКА 1948. Даниел Наумов трябваше да се намеси, с цел да избие доста мощен и рисков удар от далечна отдалеченост на футболист в зелено.

LIVE БЕРОЕ - ЦСКА 1948 0:0

Съставите на двата тима:

БЕРОЕ: 1.Иван Караджов, 3. Димитър Пиргов, 5. Томас Фонтен, 6. Руи Педро Чавес, 8. Серкан Юсеин, 10. Абубакар Тунгара, 14. Стилиян Николов, 16. Симеон Мечев, 17. Спас Георгиев, 19. Калоян Кръстев, 77. Божидар Пенчев

Старши треньор Николай Киров

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 2. Джонатан Перейра, 87. Симеон Петров, 14. Хелитон, 4. Ангел Лясков, 18. Ивайло Чочев, 20. Ангел Бастунов, 39. Парвиз Умарбаев, 10. Георги Русев, 99. Радослав Кирилов, 25. Евгений Сердюк